Hlasování

JAK HLASOVAT

  1. Máš 3 hlasy, které můžeš udělit 3 různým týmům. Podívej se na videa a rozhodni se, komu je chceš udělit.
  2. Přihlas se přes svou e-mailovou adresu a postupně rozdej hlasy.
  3. Nezapomeň sdílet videa týmů, kterým fandíš, a požádat své přátele o podporu tvých favoritů.

PRAVIDLA

  1. Hlasování probíhá na webu www.lowcostrace.com od 11. 6. do 25. 6. 11:00.
  2. Buď LowCosťák, hlasuj čestně. Nepodváděj s více e-mailovými adresami. Všechny hlasy prověřujeme, a když zjistíme nějaké nekalosti, tak všechny tvé hlasy budou neplatné. Týmům tak více uškodíš, než pomůžeš.
  3. Týmy můžeš podpořit sdílením jejich videa na svém osobním profilu, jednoduše klikni na tlačítko Sdílet. Prosím, nespamuj s hlasováním ve facebookových skupinách - respektuj jejich pravidla. Nejlepší je žádat o hlasy rodinu a přátele, protože to jsou ti, kteří budou tým sledovat a fandit mu během LowCost Race.
  4. Zakázáno je také využití facebookové, instagramové a jiné PPC reklamy pro sběr hlasů.
 

Tvá e-mailová adresa poslouží pouze k ověření hlasů. Nebudeme ti nic posílat ani nabízet a hned po skončení hlasování ji nadobro vymažeme z databáze. To přísaháme na čest Mikyho babičky.


Zavřít

Black Ginger!

Jahu Řezníčková & Darja Černá
Black je LowCosťácká panna, co se ničeho nebojí a jde do všeho na plný gule,zatímco Ginger už dvakrát závod vyhrála. Má na kontě stopnutý letadla, lodě a několik přírodních katastrof. Jestli nás chcete vidět dělat nemožný, hoďte nám lajk <3
Máme 803 hlasů. Díky!

Lásky

Lucie Halaničová & Denisa Dvorská
Big heart, crazy mind. Velké srdce, šílená mysl.
Máme 675 hlasů. Díky!

Perfect couple

Kika Šrédlová & Jiří Holešovský
Když vyhrajem, tak se vezmeme!
Máme 644 hlasů. Díky!

Benjamínci

Daniel Rykr & Adam Kučera
Jsme mladí, nebojácní, sdílní a férový. Účastí v low cost race si splníme sen o cestování a ukážeme teenegerům, že cestování je dnes přístupné pro každého, a že svět nabízí kvanta možností, která jsou dnes blíže než kdy předtím.
Máme 622 hlasů. Díky!

Fyzio Dvojka

Klára Kučerová & Marie Mecová
Jsme fyzioterapeutky (a také pekařky, lezkyně, běžkyně, kadeřnice, bikerky,..), které chtějí všechno zažít a spánek je ztráta času, protože přece žijeme jen jednou, a to, co ostatním přijde jako nemožné a bláznivé, to je pro nás skvělá výzva!
Máme 545 hlasů. Díky!

aWaytoWave

Romana Majerechová & Katarína Blišáková
„Máš peníze?“ "Ne.“ „Nevadí, stejně nejde o peníze, ale o odvahu. Tak pojď, jdeme!“
Máme 504 hlasů. Díky!

Happy Team

Jakub Švajda & Eliška Švajdová
Teď už svoji a s ještě bláznivějším přístupem, než kdy dřív. Nic není problém, protože když to vezmeme z té správné strany, tak je z toho zábava. ;)
Máme 444 hlasů. Díky!

Zabrušovači

Boris Vanka & Jakub Knejp
4 roky na střední, Maroko a Gruzie. To jsou destinace, které jsme společně sdíleli. Na Low Cost race se nehlásíme, protože je to cool, ale protože na nic jinýho nejsou peníze. Snad určitě tak jakoby možná spolu i někam dojedeme.
Máme 432 hlasů. Díky!

Divoké klisny

Kristýna Bártová & Barbora Mrhalová
Proč je náš tým nejlepší? Kdybychom vám to řekly, tak bychom vás musely zabít.. Tak se těšíme na startu!
Máme 423 hlasů. Díky!

SedAn

Jitka Sedláková & Denisa Andonovová
Od té doby, co se známe, jsme přežily vzájemnou rivalitu na dětských soutěžích, nebo těžkou pubertu, během které jsme si nemohly přijít ani na jméno. Naštěstí jsme zmoudřely. Soutěživost bohužel zůstala. Teď jsme ready pokořit i LowCost Race!
Máme 417 hlasů. Díky!

Márš mellow

Karolína Holušová & Lucie Čermáková
Čau lidi!2 holky,velký odhlodlání,vytrvalost a smích;1)Milujeme dobrudružství s adrenalinem v žilách;2)Teď nebo nikdy;3)Zážitky jsou víc než selfie na pláži-zážitek nemusí být hezký,hlavně když je silný-a jdeme do toho na plno a po hlavě!Lucka a Kája
Máme 415 hlasů. Díky!

Ride-y

Eduard Drengubiak & Kristýna Dzurinová
Protože svět patří těm co se neposerou - a my se neposerem :)
Máme 411 hlasů. Díky!

Liberečandy

Veronika Vaníčková & Vendula Raiminiusová
Kolikrát jste slyšeli někoho říkat, že nic není zadarmo? Nebo, že dnešní svět je místo plné zlých a sobeckých lidí?Jsme tu právě my Liberečandy, které všem ukáží, že tady a teď je možné opravdu všechno!
Máme 409 hlasů. Díky!

Mimochodem

Tomáš Zmuda & Káťa Goldová
Když mimochodem zjistíš, že mimochodem nevíš, tak už jdeš mimo chodem. Horem nebo spodem, za dalším bodem, klidně i zadním vchodem. Pac a pusu, Káťa s psovodem.
Máme 409 hlasů. Díky!

Kravaťáci

Petr Oliver Vacek & Tomáš Knot
Z podnikání jsme zvyklí na odmítnutí, takže se nebudeme bát oslovit kohokoliv, abychom získali co potřebujeme. Chceme být první tým dvou kluků, co vyhrajou, proto jsme nedávno jeli stopem do Benátek úplně bez peněz, abychom byli na závod připravený.
Máme 409 hlasů. Díky!

Whovians

Petr Kopecký & Kateřina Kesslová
Známe odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec, milujeme kari a teplou polévku Gazpacho a do všeho se vrháme po hlavě s výkřikem Geronimo, jsme tedy ti nejkvalifikovanějši vesmírni cestovatelé.
Máme 404 hlasů. Díky!

HIPPSTRIES

Lucie Kenardžievová & Kateřina Dendysová
Protože žijeme z výzev. Proč jsme nejlepší? Protože vy víte kam, ale my víme jak se tam dostat. Říkáme ANO novému dobrodružství protože týden má 7 dní a "někdy" není mezi nimi. Nechceme čekat na někdy začít teď a tady a přemoct hlavně svoje hranice.
Máme 402 hlasů. Díky!

FILOZOFIE

Zofia Lisiecka & Alexandra Filová
Protože optimista a pesimista napříč Evropou?
Máme 398 hlasů. Díky!

Y-not!

Miloš Fiala & Vojta Hanuš
Nikdo nám nevěří, pro okolí jsme blázni. My ale nechápeme, proč by to nešlo. Tohle je sen, cíl a cesta k němu. Dva obyčejní kluci na neobyčejné cestě. Zvládneme to? Why not!
Máme 390 hlasů. Díky!

NeverTooLate

Dagmar Protivínská & Denisa Hejtmánková
Jedna lítá v oblacích, druhá stojí nohama pevně na zemi, proto tvoříme nejlepší tým, který stojí za to vidět, slyšet ... cítit ... (i když to snad radši ani ne po těch 10 dnech) ... Těšíme se na všechno! D&D
Máme 386 hlasů. Díky!

Další týmy budou překonávat své výzvy k kategorii JoyPacker.

Trippers

Adél Rumrichová & Filip Jakubský
Protože co je víc, než kromě společné vášně pro cestování, mít i společného závodního ducha, který nás každičký den nutí vymýšlet nová dobrodružství a žene nás tak stále víc a víc přes naše limity a my bychom to teď mohli ukázat v LowCostRace!
Máme 376 hlasů. Díky!

BezHranic

Beáta Nováková & Karolína Vagenknechtová
Dvě holky co se právě poznaly a chtějí otestovat kde končí jejich hranice možností.
Máme 370 hlasů. Díky!

BEZBRZĎAČKY

Andrea Dolezalová & Bára Jelínková
Jednou větou nedokážem popsat, jak jsme skvelé :D a jak moooc chceme jet v první 10ce. Seznámily jsme se díky LCR. Jsme připravené na všechno, ničeho se nebojíme. Víme, že s úsměvem jde všechno :) Když nás vyberete, tak se pobaavíte :)
Máme 365 hlasů. Díky!

420

Veronika Jedlovcová & Štěpán Kirman
Hej! Tady je to dáme to!
Máme 329 hlasů. Díky!

Berem Kramle

Michaela Koppová & Barbora Hübschová
Kterému příběhu uvěříš, ten si prožiješ. Chceme lowcost procestovat svět a rozdávat lidem radost tím, že ji nejdřív dáme sobě. Balíme spacáky, berem kramle. Adios.
Máme 299 hlasů. Díky!

Hobiti

Michaela Tobiášová & Eliška Jančíková
Jsme nejmenší dvojka a chceme dokázat, že velikost do minusových čísel je skvělou výhodou (jsme skladné, tolik toho nesníme a proklouzneme i tam, tak to nejde) a hlavně zvládneme každou ujetou výzvu (v rámci svých velikostí).
Máme 271 hlasů. Díky!

AlkoHolky

Eliška Zemanová & Klára Snížková
Jsme odhodlané překonávat hranice a hecnout se za každou cenu, improvizaci a blufování máme v malíku, nemáme rády slova jako nejde to, nesmíš to, nedáš to, milujeme dobrodružství, adrenalin v krvi, ale především wanna have fun!
Máme 260 hlasů. Díky!

Švejk

František Voldřich & Vojtěch Šafář
Pěšky k moři, stopem na Saharu, autem do Afriky a další cesty nás naučily, že všude na světě jsou dobří lidé a kde je vůle, tam většinou bývá také cesta,a to dokonce i když člověk cestuje s prázdnou kapsou; to je poselství, který chceme šířit dál!
Máme 234 hlasů. Díky!

Bílí pasažéři

Adam Kašpárek & Barbora Slaninová
Protože vám dokážeme, že ani světlo a špatné zprávy nejsou ti nejrychlejší cestovatelé.
Máme 218 hlasů. Díky!

Goal of soul

Veronika Malečková & Martina Maslejová
Jsme dvě- trochu stydlivé-studentky. Tohle je skvělá příležitost, abychom hlavně samy sobě dokázaly, že nejsme žádná ořezávátka a dokážeme samy cestovat. LowCost Race je pro nás pořádná výzva, tak proč nevyužít té největši- stát se Racepackerem?
Máme 171 hlasů. Díky!

Patoložky

Petra Szelongová & Aneta Junášková
Jsme bývalé sociální patoložky. Jedna lowcost slow traveler, co má nastopováno přes 15 000 km, druhá busy business woman, která si spaní venku nedokáže představit a jsme dost šílené na to, abychom jely jako tým a užily si to.
Máme 154 hlasů. Díky!

MoVe Girls

Veronika Fotrová & Monika Vitásková
Sestřenky na tripu aneb jedna zcestovalá světoběžnice a druhá princeznička na hrášku, myslíme si, že tady bude hodně smíchu, ale možná dojde i na slzy - HERE WE GO!
Máme 147 hlasů. Díky!

SPADÁVKA

Roman Feix & Šárka Blažková
Jejich revirem je Evropa Jejich tempo je...vcelku ucházející Jejich protivníci jsou těžké batohy, lidé kteří jim nechtějí zastavit a dny bez jídla a pohodlného spánku Spadávka stopuje ve dne, v noci Jejich úkolem je vyhrát, ale hlavně si to užít.
Máme 135 hlasů. Díky!

Wait for it

Michaela Soukupová & Jiří Hrabánek
Holka z Prahy se rozhodla odpočinout si od excelu a odjet za random klukem, který studuje v Anglii, aby nakonec vytvořili tým! Bude to legendární #WaitForIt
Máme 131 hlasů. Díky!

Papanna Obecná

Vítězslav Zach & Aneta Viktorová
Díky tomu, že nic neumíme budeme nejzábavnější tým v historii Low Cost Race a budeme důkazem, že díky tomu, že nebereme život vážně, vyhrajeme!
Máme 124 hlasů. Díky!

Easy peasy team

Matylda Klosová & Jakub Šmíd
We are Easy peasy team traveling is our dream, this will be awesome race we're going to take first place!
Máme 122 hlasů. Díky!

Na Cestě

Verča Kittelová & Lucka Kubíková
Dvě bláznivý holky z hor, co mají rádi RUM a celu zimu nepijí nic jiného, to je jasný TOP tým.
Máme 110 hlasů. Díky!
Tento tým nedodal video ani společnou fotku

Green And Yellow

Filip Lacina & Daniel Polák
To je jak u pohovoru...Protože se nestydíme, nebojíme a uděláme všechno proto, abychom si to hlavně užili a získali další vzpomínky a zážitky. YOLO
Máme 89 hlasů. Díky!

Zářivky

Jan Machacek & Markéta Rohelová
Ahoj my jsme Žárovky, teda vlastně Zářivky. Naším revírem jsou benzinky, nejsme žádný dylinky a máme rádi lupínky (to jen proto, aby se to rýmovalo)! Tak nám posílejte vaše bodíky!
Máme 85 hlasů. Díky!

Medičky na tripu

Eliška Beranová & Iva Cílková
Náš tým je nejlepší, protože jsme nejspontánnější, nejsuperhustoodvážnější, stávají se nám věci, ze kterých jsme samy dost překvapený a chceme se lidí po cestě ptát, co je dělá šťastný.
Máme 35 hlasů. Díky!

Báry na divoko

Barbora Rentisová & Barbora Čudová
Přišla osudová výzva a v tento den 19.3.2018 nás šance na životní dobrodružství nečekaně lízla,takže přátelé pojďte s námi tuhle šílenou jízdu absolvovat, nezapomeňte se smát,užívat si to a každý den nás sledovat.
Máme 13 hlasů. Díky!

Bonie and Clyde

Miroslav Gálik & Andrea Sládková
Milujeme cestování a dobrodružství, na cestách improvizujeme a nic neplánujeme
Máme 5 hlasů. Díky!